Zabawy dla dzieci na weselu

dziecko na weselu

Jeśli na weselu będzie wiele dzieci, warto stworzyć dla nich osobny program i zaprosić osobę, która zajmie się nimi.

Dzieci na weselu: więcej wspólnej zabawy

Na początek osoba dorosła lub odpowiedzialna za animacje powinna zebrać wszystkie dzieci osobno i przedstawić je sobie nawzajem. Powinieneś zacząć od prostej rozrywki, która nie wymaga interakcji między dziećmi. Idealnym początkiem programu rozrywki dla dzieci na weselu byłby konkurs rysunkowy. Daj każdemu dziecku arkusz krajobrazowy, flamastry, ołówki i kredki, a potem poproś, aby narysowały narzeczonego lub narzeczoną. Ciekawą zachętą w takim konkursie powinna być uroczysta nagroda dla zwycięzcy. Co więcej, ostatnia część rozrywki dla dzieci na weselu może być zabawna dla dorosłych gości. Po pierwszej rozrywce warto zorganizować konkurs sztuki ulicznej. Daj dzieciom kolorowe kredki i zaoferuj, aby przedstawiły im coś pięknego i romantycznego. Źródła inspiracji dla nich mogą służyć przygotowanym wcześniej – proste i urocze zdjęcia. Z pewnością każdy rysunek będzie indywidualny i interesujący na swój sposób.

Zrób to sam

Dzieci będą się świetnie bawić, jeśli zaprosisz ich do zrobienia prezentu dla samych nowożeńców. Aby zadanie nie było zbyt skomplikowane dla dzieci, a zatem nudne, z wyprzedzeniem kupuj zestawy produktów. Jednocześnie najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla dzieci i ich rodziców, jest zamówienie usług animatora dziecięcego na wesele. To profesjonalista, który umie znaleźć podejście do dzieci w wieku przedszkolnym, zająć je przez kilka godzin, upewnić się, że nikt się nie zgubi lub nie nudzi. Animator dla dzieci na weselu może organizować konkursy (nowożeńcy powinni wcześniej kupić nagrody), lekcje mistrzowskie (w zakresie rysowania, modelowania itp.) I po prostu bawić się z dziećmi, zapewniając im pozytywne emocje i najlepsze wspomnienia z wesela.

Prezenty ślubne dla dzieci

Dzieci uwielbiają otrzymywać prezenty, więc przygotowując specjalne niespodzianki dla każdego małego gościa, zdobędziesz ich uznanie. Wybierając prezenty dla dzieci na weselu, skorzystaj z indywidualnego podejścia. Jeśli wszystkie zaproszone dzieci są w przybliżeniu w tym samym wieku, na przykład od 3 do 6 lat, niespodzianki mogą być takie same. Dzieci będą szczęśliwe i będą mogły wypróbować prezent na weselu. Jeśli jest kilkoro dzieci w różnym wieku, wybierz coś specjalnego dla każdego.

Stolik dziecięcy

Nieważne czy będziesz mieć animatora na weselu, czy nie – zalecamy nakrycie osobnego stołu dla dzieci. Niech będzie to szczególne miejsce. Przykryj stół papierowym obrusem, na którym dzieci mogą rysować, zadbaj o przekąski, zdrowe słodycze, napoje, używaj papierowych naczyń. Bardzo ważne jest, aby umożliwić dzieciom robienie tego, co chcą i pozwolić im wykazać się niezależnością, uczestnicząc w nietypowych wakacjach dla dzieci.

Jeśli w restauracji jest zamknięty zielony teren, w którym odbędzie się twój ślub, pamiętaj, aby go użyć do stworzenia strefy zabaw dla dzieci. Rozrywka na wesele dla dzieci w postaci domku na drzewie, wigwamu, gry w piłkę lub zabawy w chowanego jest tym, czego potrzebujesz. Dzieci chętnie będą marzyć i bawić się bez dorosłych w przytulnym i pięknym miejscu.

Rekomendowane artykuły