Urządzamy sypialnię pary młodej – wybieramy szafę 3-drzwiową!

piekna aranzacja sypialni

Sypialnia to miejsce, w którym powinniśmy czuć się przytulnie i bezpiecznie. To miejsce, w którym kładziemy się spać po ciężkim dniu, by rano wstać gotowym na nowe obowiązki. Jest to również pomieszczenie, w którym posiadamy swoją garderobę, w której trzymamy ubrania, aby wszystko mogło być podręcznie poukładane potrzebna jest duża szafa, a wtedy wszystko można w niej pomieścić.

Szafa do sypialni

Szafa do sypialni wolnostojąca jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które boją się zdecydować na szafę pod zabudowę, ponieważ taka szafa jest raz na zawsze, a szafę wolnostojącą bez problemu można przestawiać i wykorzystać w innych pomieszczeniach. Decydując się na szafę, warto zainwestować w szafę 3-drzwiową. Jest to idealna propozycja dla osób, które mają problem z utrzymaniem porządku w swojej garderobie.

Szafy 3-drzwiowe

W ofercie sklepu meblowego Meble Bik można znaleźć szafy proste klasyczne, ale także 3-drzwiowe, które mają szerokie szuflady i duże lustra. Nie da się wyobrazić sypialni bez szafy. Bez niej trudno byłoby zapanować nad ładem i porządkiem. Na szczęście bogata oferta szaf pozwoli na wybranie tej najlepszej, i nie będziemy musieli zastanawiać się gdzie przechowywać odzież, bo szafa zrobi to za nas. Bardzo ułatwia utrzymanie porządku, ale skrywa też pewne tajemnice. Można w niej pomieścić bieliznę, stroje na specjalne okazje i inne drobiazgi, których używamy. Dzięki szafie dom może prezentować się ładnie, bo wszystko jest pochowane i nic nie leży na wierzchu.

Szafa uszyta na miarę!

Szafę należy dopasować do swoich potrzeb, czyli wybrać taką jaka nam odpowiada, może mieć więcej półek albo przyda się jednak dużo szuflad, wszystko zależy od naszych upodobań. Szafa 3-drzwiowa najlepiej będzie pasować do sypialni, gdyż to tam trzymamy swoje ubrania, na które potrzeba sporo miejsca, jednak może też mieć zastosowanie w przedpokoju lub dziecięcym pokoju. Jeśli posiadasz dużo bielizny, koszulek lub skarpetek czy innych dodatków to najlepiej wybrać szafę z dużą ilością szuflad i półek, żeby móc ładnie je poukładać. Natomiast jeśli jesteś posiadaczem sukienek, garsonek, spódnic i garniturów wybierz taką szafę, która posiada dużo drążków na wieszaki, dzięki którym będzie można powiesić te ubrania.

w sypialnianym pokoju

Górną część szafy można przeznaczyć na rzeczy mało użytkowane, np. żelazko, ozdoby świąteczne czy inne różne przedmioty. Mając w posiadaniu dużo pasków, rękawiczek, biżuterii i krawatów dobrze jest znaleźć szafę, która posiada w szufladach podziałki, dzięki nim wszystko będzie łatwo uporządkować i od siebie oddzielić. Co tu dużo mówić, duża przestronna szafa 3 – drzwiowa jest bardzo potrzebna w sypialni, wyposażona w funkcjonalne półki i szuflady oraz drążki na odzież wiszącą pozwoli na uporządkowanie garderoby, a dzięki temu w szafie zapanuje pożądany ład. Szafa jest dużym udogodnieniem dla nas i nie trzeba się martwić o utrzymanie porządku, gdyż dzięki szafie utrzymanie jego jest bardzo proste i możemy cieszyć się schludną, czystą sypialnią. Możemy miło spędzać w niej czas i relaksować się, odpoczywając w swoich czterech kątach.

Rekomendowane artykuły