Rolety rzymskie wewnętrzne jako idealny prezent ślubny

Piękne wnętrze

Na nową drogę życia, w prezencie ślubnym warto podarować coś niebanalnego, z czego nowożeńcy będą mogli z przyjemnością korzystać. Jeśli zastanawiasz się co wyjątkowego mogłoby przydać się młodemu małżeństwo, propozycją wartą rozważenia są rolety wewnętrzne. Podarunek w takiej postaci z pewnością będzie służył przez długie lata.

Przy wyborze prezentu dla nowożeńców weźmy pod uwagę nie tylko piękne wzornictwo, ale również technologię produkcji i trwałość materiałów. Ponieważ przede wszystkim te dwa aspekty decydują o jakości naszego podarku.

Jeśli zdecydujemy się podarować rolety rzymskie wewnętrzne, z pewnością dzięki nam w nowym gniazdku nowożeńców od razu zrobi się przytulniej. Ten element wystroju z powodzeniem może zastąpić tradycyjne rozwiązania takie jak firany i zasłony, jednocześnie zapewniając prywatność i osłaniając od promieni słonecznych.

Decydując się na taki prezent jak rolety rzymskie wewnętrzne nie musimy obawiać się, że nie trafimy w gust młodych małżonków. Oferta jest tak szeroka, że na pewno znajdą coś dla siebie. Wyboru możemy dokonać pomiędzy roletami dzień i noc, roletami materiałowymi oraz roletami rzymskimi jak i fotoroletami drukowanymi

Rolety rzymskie wewnętrzne ze sklepu Knall
Rolety rzymskie wewnętrzne ze sklepu https://www.knall.com.pl/c170,Rolety-rzymskie

Pierwsze ze wspomnianych rolety dzień i noc to wyjątkowo sprytne rozwiązanie, pozwalające regulować dostęp światła. Ich konstrukcja opiera się na dwóch warstwach materiału zachodzących jedna za drugą. Wykonanie z impregnowanej tkaniny gwarantuje wyjątkową odporność na zabrudzenia i kurz. Połączenie wielu funkcji w jednej rolecie sprawiło, że rolety dzień i noc są bardzo chętnie wybierane do polskich domów i mieszkań.

Jeżeli nowożeńcy wolą bardziej tradycyjne rozwiązania należy zwrócić się ku roletom materiałowym dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej i dużym wyborze wzorów. Ten rodzaj rolet podzielono na trzy grupy. Pierwszą z nich jest grupa standard, w której znajdują się rolety częściowo przepuszczające światło. Wykorzystane tkaniny są transparentne o jednobarwnej kolorystyce. Rolety PREMIUM wykonane zostały z gęsto utkanej tkaniny pokrytej z obydwu stron perłową powłoką, która częściowo przepuszcza światło. Wysokogatunkowa tkanina w pięknych tonacjach od brązów, miedzi do stalowo szarych odcieni, nada wnętrzu wyrafinowanego wyglądu. Natomiast rolety zaciemniające w 100% znajdziemy w grupie EXLUSIVE. Do uszycia tego rodzaju zasłon użyto podgumowanej tkaniny, która nie przepuszcza światła. Takie rozwiązanie przyniesie wytchnienie w upalne dni oraz pozwoli cieszyć się całkowicie zaciemnioną sypialnią.

Jeżeli chcemy podarować coś eleganckiego powinniśmy wybrać rolety rzymskie o pięknie układających się fałdach materiału, będących ozdobą pomieszczenia. Ich aspekt wizualny idzie również w parze z funkcjonalnością, ponieważ w asortymencie dostępne są rolety o różnych gabarytach i przepuszczalności światła, dzięki czemu dopasujemy je do różnorodnych wymagań.

Natomiast jeżeli chcemy zaskoczyć swoim prezentem, zdecydowanie powinniśmy postawić na fotorolety drukowane. Sprawią one, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru, a roleta będzie spełniać funkcję nie tylko praktyczną, ale również będzie zdobić okna. Wyboru dokonać możemy spośród ogromnej liczby wzorów lub wybrać swój obraz, który zostanie naniesiony na roletę.

Rekomendowane artykuły